Maturita 2015 z českého jazyka a literatury - Náhled učebnice

Maturita 2015 z českého jazyka a literatury

A. Hejduková M. Kulhavá P. Adámková S. Havlíčková Š. Pešková V. Tobolíková

Komplexní cílená příprava na maturitní zkoušku z českého jazyka a literatury, poskytující metodická doporučení ke všem třem jejím částem. Titul je vytvořen v souladu s Katalogem požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky pro školní rok 2014/2015.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Maturita 2015 z českého jazyka a literatury

A. Hejduková M. Kulhavá P. Adámková S. Havlíčková Š. Pešková V. Tobolíková

Maturita 2015 z českého jazyka a literatury - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

30.08.2016 Markéta Macháčková

Je to učebnice určená přímo na maturitní zkoušku z českého jazyka a jindy ji nejspíš nepoužijete. Je situovaná do tří velkých částí - stejně jako je maturitní zkouška situovaná do tří častí - písemná - sloh, didaktický test a ústní zkouška. Ke každé této části najdete v učebnici dostatek informací, typy jak nevyhořet, jak se připravit a dokonce i vzorové (dobré a špatné příklady), i v případě problematických slohů. Pro mě nepřínosnější byla první část a to příprava na didaktický test. Jelikož byla totiž maturita v roce 2015 první "ztíženou" verzí maturity z ČJ nebylo k dispozici moc materiálů, ze kterých se učit. Tato učebnice je vypracovaná podle požadavků Cermatu na tyto "nové" maturity a tudíž jsou úlohy náročnější. Myslím, že v žádném případě nebude problém, že je učebnice vydána pro maturanty z roku 2015, podle mě je stále aktuální a připraví více než například staré maturitní testy. Maturovala jsem se samými jedničkami a ze slohu + ústní na plný počet bodů, také díky této knize.

18.05.2016 Tereza Kárová

Skvělá kniha ke komplexní přípravě z ČJ na didakt. test. Oceňuji i tipy na správné psaní slohové práce a pracovní listy k ústní zkoušce z českého jazyka. Knihu doporučuji zakoupit,jelikož je opravdu praktickým pomocníkem.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace