Mapka zeměpisu - praktická pomůcka pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ - Náhled učebnice

Mapka zeměpisu - praktická pomůcka pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ

8 stran přehledně zachycuje důležité poznatky a pojmy z regionální geografie (oceány, kontinenty, Evropská unie, Česká republika). Celý text je doplněn poutavým barevným obrazovým materiálem. Jedinečná učební pomůcka ve formátu harmoniky nahrazuje zdlouhavé vyhledávání ve starých sešitech. Kvalitní povrchová úprava zabraňuje poškození častým užíváním. Určeno především žákům 2. stupně ZŠ, ale i studentům prvních ročníků SŠ.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Mapka zeměpisu - praktická pomůcka pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ

Mapka zeměpisu - praktická pomůcka pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

11.09.2014 jury.hylak

Skvělá věc tyhle mapky :)) ... Dají se používat i jako taháky:) ... stačí jen založit do učebnice a máte to.. díky nim si mužete i zlepšit známky. všechno tam je přehledne napsané, samozdřejmě, že jen to nejduležitější.

11.09.2014 kejtynaaaaa

Parádní věc tyto mapky. Student je může použít i jako tahák, z vlastní zkušenosti tohle znám ! Díky nim jsem dostavala pěkne známky z chemie, fyziky apod. Jeto super mini pomocník pro každého. Najdete v něm nejdůležitější informace.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace