Chemické a analytické tabulky - Náhled učebnice

Chemické a analytické tabulky

Jiří Vohlídal, Alois Julák, Karel Štulík

Ani stále snadnější přístup do mnohých databází přes Internet dnes z hlediska ceny a rychlosti získání informací o vlastnostech a charakteristikách prvků, běžnějších sloučenin a látek neposkytuje lepší možnosti než tištěné chemické a analytické tabulky. Otevření jednou zakoupené příručky, vyhledání příslušné látky nebo veličiny na základě abecedního pořádku nebo rejstříku a odečtení hledaných informací je stále rychlejší, a hlavně levnější, než získání stejné informace pomocí Internetu. Proto jsou publikace tohoto typu nepostradatelné pro většinu pracovišť zabývajících se výzkumem i praxí v oblasti přírodních věd, medicíny a hygieny, životního prostředí, metalurgie, moderní elektroniky, potravinářství, klasických i technologicky špičkových výrobách atd. Velmi důležité jsou takové tabulky i pro kvalitní výuku přírodovědných a technických oborů zejména na středních, vyšších odborných a vysokých školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemické a analytické tabulky

Jiří Vohlídal, Alois Julák, Karel Štulík

Chemické a analytické tabulky - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

25.06.2019 Jan N

Tabulky jsou obsahově velmi nabité a opravdu zde naleznete cokoliv pro odbornější studium chemie. Kvůli velkému obsahu vám tedy doporučuji lepit značkovací papírky na stránky, které často využíváte, pro lepší orientaci. Tyto tabulky však také má několik chybných údajů (např. správná molární hmotnost síranu železnatého je 151,91 g/mol (v tabulkách uvedeno 169,926 g/mol)). Kromě těchto chyb však tabulky jsou výborné a bez nich se chemici neobejdou. :)

11.09.2014 kejtynaaaaa

Výborné tabulky. Naleznete v nich všechno co potřebujete. Jsou velice praktické a přehledné. Student se v nich snadno a rychle zorientuje. Určitě mužu všem studentum jen a jen doporučit, kupujte :)))))


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace