Raduga 5 (učebnice) - Náhled učebnice

Raduga 5 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Závěrečný 5. díl učebního komplexu je rozdělen do pěti tematických celků: studium cizích jazyků, rodina a bydlení, sport a zdravý životní styl, pracovní setkání, zkušenostiz pobytu v Rusku. Učivo umožňuje harmonické rozvíjení všech řečových dovedností. Prohlubuje znalost slovní zásoby a mluvnice na úrovni B1 SERR. Učební materiál je logicky propojen s tématy předchozích dílů. Pátý díl nabízí velmi bohatou slovní zásobu, v koncepci cvičení je posílena situativnost. Mluvnické učivo je součástí základního gramatického systému ruského jazyka. Reálie jsou podávány v evropském kontextu.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Raduga 5 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Raduga 5 (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Raduga učebnice ruštiny má celkem 5 vydání. Tohle je to poslední. K učebnici patří i Stejnojmenný pracovní sešit. Je vhodný pro ty, kteří už ruštinu studují dele, jsou zde naročnější ukoly a ulohy. Opět je kniha doplněna obrázky.

08.09.2014 kejtynaaaaa

Je to pokračování na předchozí díl Raduga 4. Je to určeno pro pokročilejší studenty. Z učebnice se velmi dobře učí. Máte zde spousty psaného textu, který se musíte naučit číst. Učebnici opět doporučuji všem rusky-učící se studentum.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace