Český jazyk a komunikace pro střední školy, 2. díl (učebnice) - Náhled učebnice

Český jazyk a komunikace pro střední školy, 2. díl (učebnice)

Petra Adámková, Ivana Bozděchová

Jedná se o druhý díl čtyřdílné řady učebních materiálů zpracovaných primárně podle RVP pro střední odborné vzdělávání, ale také v souladu s RVP pro gymnázia a určených jak pro vzdělávací obor Vzdělávání a komunikace v českém jazyce, tak i pro obor Český jazyk a literatura. Učebnici lze tedy využít na středních odborných školách i na gymnáziích.

Učebnice nabízí dostatek výukového materiálu, aby bylo možné vytvořit zajímavé a různorodé hodiny pro potřeby škol s různou hodinovou dotací. K tomuto účelu nabízí základní a rozšiřující materiál: Základní materiál obsahuje povinné jazykové, slohové a komunikační učivo stanovené kurikulárními dokumenty pro vzdělávání gymnaziální i střední odborné.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Český jazyk a komunikace pro střední školy, 2. díl (učebnice)

Petra Adámková, Ivana Bozděchová

Český jazyk a komunikace pro střední školy, 2. díl (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Výborná učebnice na češtinu jako ostatní 3 díly. Skvěle se doplňuje s pracovním sešitem. Je formátu A4 a uzounká, takže nezatěžká batoh a je vhodná na každodenní nošení do školy. Za mě číslo jedna v učebnicích na češtinu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace