Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy - Náhled učebnice

Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy

Jaromíra Novotná, Jana Uhrová, Jaroslava Jirásková

Učebnice seznamuje žáky s postupy používanými při vyšetřování pacienta lékařem, tedy s lékařskou anamnézou, fyzikálním vyšetřením a vyšetřovacími metodami. Má pomoci žákům získat dovednosti rozpoznávat základní chorobné příznaky a naučit se základní farmakologické přípravky, jejich formy, nežádoucí účinky a kontraindikace vybraných lékových skupin – tedy tomu, aby porozuměli základní lékařské terminologii. Navazuje na znalosti ze somatologie, ošetřovatelství a z přírodovědných předmětů. Tvoří teoretická východiska pro dovednosti, které má zdravotnický asistent prakticky aplikovat v ošetřovatelství.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy

Jaromíra Novotná, Jana Uhrová, Jaroslava Jirásková

Klinická propedeutika pro střední zdravotnické školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

27.06.2016 KattyK

S touhle učebnicí jsem byla velmi spokojena. Obsahovala všechny důležité informace. Většinu odborných pojmů, zná student z hodin ošetřovatelství. Velkými celky jsou zde Vyšetřovací metody a Farmakologie. Obsahuje také spoustu fotografií a nákresů, které pomohou studentu lépe látku pochopit a naučit.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace