Mluvnice : učebnice českého jazyka pro střední školy - Náhled učebnice

Mluvnice : učebnice českého jazyka pro střední školy

Ivo Martinec, Jana Marie Tušková, Ludmila Zimová

Učebnice určená k výuce na středních školách, koncipovaná pro přípravu k maturitě, zahrnující nejnovější trendy ve výuce českého jazyka. Rozsahem pokrývá čtyři roky středoškolského studia českého jazyka, je tematicky uspořádaná, zahrnuje výkladové pasáže, cvičení i shrnutí. Text je členěn na hlavní stranu zpracovanou podle RVP G a odkazy, např. do odborné literatury, jiných předmětů či odkazy vysvětlující termíny a souvislosti.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Mluvnice : učebnice českého jazyka pro střední školy

Ivo Martinec, Jana Marie Tušková, Ludmila Zimová

Mluvnice : učebnice českého jazyka pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2016 Jana Limbergová

Učím se z této učebnice už více než 3 roky a musím říct, že se mi líbí a zamlouvá její uspořádaní a srozumitelnost. Určitě bych ji doporučila jako obecný přehled základů české mluvnice. Co se mi líbí hodně je to, že za každou gramatikou je připravené pár cvičení na praktikování nově nabytých znalostí.

09.09.2015 Alena Bezchlebová

Kniha je logicky členěná, snadno se v ní orientuje, zejména díky grafickým prvkům, k jednotlivým okruhům jsou jednotlivá cvičení. Velmi dobře připravuje k maturitě a pomáhá lépe zvládat mateřský jazyk, který je plný záludností. Sice je pro střední školy, ale já si ji beru i na univerzitu :D

10.09.2014 Barbora_K

Mluvnici by měl mít doma každý správný Čech a tohle je jedna z variant. Je zde perfektně vysvětlena výslovnost, obsahuje ilustrace. Hodnotím kladně, nechybí nic a vše je popsáno srozumitelně - česky. :-)

03.09.2014 jajikous

S učebnicí jsem spokojená. Krásně vysvětluje gramatiku a fonetiku, kterou si poté na uvedených cvičeních mohu procvičit. Obrázky nás nejen zapojují do úkolů ale učebnici také oživí. Myslím, že není nic, co bych dané učebnici vytkla.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace