Literatura pro 3. ročník středních škol - učebnice - Náhled učebnice

Literatura pro 3. ročník středních škol - učebnice

L. Andree

Učebnice lze použít ve výuce jak na středních odborných školách, tak i na gymnáziích. Učebnice plynule navazuje na učivo obsažené v předchozím titulu.l.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 3. ročník středních škol - učebnice

L. Andree

Literatura pro 3. ročník středních škol - učebnice - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.08.2015 Dominika S.

Skvělá učebnice pro ty, kteří si neradi dělají vlastní zápisky. V této knize totiž všechno důležité najdete - informace o období, autorovi, a jeho nejdůležitějších dílech. Je doplněná o nejrůznější zajímavosti a obrázky.

08.09.2014 Barbora_K

Jsem z gymplu, všichni učitelé po těchto vydání jdou. Mně nepřijde nijak extra dobře řazená, je to velmi STRUČNÉ a upřímně jsem se z ní nikdy neučila, stačily mi výpisky - i k maturitě. Ale na druhou stranu je moderně a docela hezky graficky udělaná, je obohacená o spoustu obrázků, portrétů, titulů, apod. Třeba komiksy docela pobaví :-))

08.09.2014 jury.hylak

Literatura pro 3. ročník středních škol. Tato učebnice má i doplnující pracovní sešit, kde student nalezne různá cvičení, poslechy apod. Má i předchozí vydání pro 1. a 2 ročník a následuje i pro 4. ročník. určitě mužu doporučit

04.09.2014 kejtynaaaaa

Vlastnila jsem všechny 4 vydání této učebnice i s pracovními sešity a nemůžu si stěžovat. Naučila mě všechno potřebné k maturitě, je to výborná kniha a určitě ji všem studentům doporučuji! V knize u různých autoru naleznete vtipný komiks :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace