Matematika pro gymnázia: Planimetrie - Náhled učebnice

Matematika pro gymnázia: Planimetrie

Eva Pomykalová

Učebnice z populární série Matematika pro gymnázia zaměřená na planimetrii. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika pro gymnázia: Planimetrie

Eva Pomykalová

Matematika pro gymnázia: Planimetrie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Skvělá učebnice uloh z matiky. Tahle je na téma planimetrie. Jsou v ní skvělé příklady, některé podobné se také mohou vyskytnout v maturitní písemné zkoušce z matematiky, proto doporučuji sbírku pečlivě propočítat a nastudovat

09.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - planimetrie. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky, my jsme teda používali. :-) Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určo doporučuju.

09.09.2014 Michala

Učebnice je velice přehledná plná příkadů na procvičování, ale i různých polopatických vysvětlení na obrázcích. Proto patří mezi mnou preferované učebnice do matematiky. Její velké plus je lehkost, skladnost a i cena. Pokud chceš maturovat nebo jenom matematikou v klidu projít, tak ti ji doporučuji!

02.09.2014 Martina95

Pokud učebnici na planimetrii, tak jistě tuto. Celá je stavěna na krátkém teoretickém výkladu a následně naučenou teorii cvičíš na příkladech, kterých nabízí učebnice požehnaně. Procvičování je základ matematiky. Navíc ti učebnice v pár větách shrne podstatu celé kapitoly ve zvýrazněném obdélníku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace