Atlas světových dějin (1. díl) : pravěk – středověk - Náhled učebnice

Atlas světových dějin (1. díl) : pravěk – středověk

Kartografie PRAHA, a. s.

Atlas světových dějin je určen pro střední školy a je ideální učební pomůckou při výuce dějepisu. Jednotlivé mapy zobrazují historický vývoj v Evropě a na celém světě a obsahují nejen územně-politický, ale i hospodářský, náboženský a kulturní vývoj od pravěku do současnosti. Atlas doplňují mapky historických měst, barevné ilustrace a časové přímky. Praktickou součástí je rozsáhlý rejstřík názvů. Atlas má schvalovací doložku MŠMT ČR.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Atlas světových dějin (1. díl) : pravěk – středověk

Kartografie PRAHA, a. s.

Atlas světových dějin (1. díl) : pravěk – středověk - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.10.2020 Dominika

Myslím si, že mapy jsou celkem zajímavé (i když teď mi přijdou asi zajímavější, než v době kdy jsme ji povinně používali). Občas jsme s nimi na hodinách dějepisu pracovali a bylo to příjemné zpestření hodiny a vykládané látky.

08.09.2014 Barbora_K

U nás ho pan profesor vyžadoval a jsem ráda, že jsem ho měla, protože jsem se dozvěděla dost zajímavých informací - a to pouze z map. Některá tažení, stěhování národů a výskyt archeologických cenností - TOP.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace