Chemie pro gymnázia II : organická a biochemie - Náhled učebnice

Chemie pro gymnázia II : organická a biochemie

Karel Kolář, Milan Kodíček, Jiří Pospíšil

Publikace: Chemie pro gymnázia II. - Organická a biochemie - kolektiv autorů;Kolář Karel. Učebnice odlišuje základní a rozšiřující učivo, obsahuje úkoly, náměty na demonstrační a žákovské pokusy. Publikace: Chemie pro gymnázia II. - Organická a biochemie - kolektiv autorů;Kolář Karel.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie pro gymnázia II : organická a biochemie

Karel Kolář, Milan Kodíček, Jiří Pospíšil

Chemie pro gymnázia II : organická a biochemie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.08.2022 KláraP

Přehledná, vše hezky vysvětleno, vhodná i pro ambiciózní studenty, které baví si dohledávání informace (jsou zde bonusové úkoly, na které se řešení musí často hledat online, či na které dostanou odpověď po provedení pokusu atd.) Za každým tématem jsou otázky ke zopakování, to je velmi praktické k učení (vždy se ptají na to nejdůležitější). Líbí se mi i grafika a zpracování knihy. Jediné co bych jí trochu vytkla, tak nebudete schopni se z ní naučit samostatně názvosloví (je to tam vždy jen tak zmíněno, ale nenaučí se z toho, k tomu je potřeba výklad, či googlení)

26.09.2014 Barbora_K

Část chemie, která se lehce vstřebatelná. Je na rozmezí s biologií. Na tuhle látku není potřeba mít učebnici, ale pokud ji zvolíte, tak neprohloupíte, protože budete značně napřed a v hodinách se vypíchnete. :-) Doporučuji pro zájemce o olympiádu z chemie a dalších soutěží.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace