Fyzika pro gymnázia : optika - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia : optika

Oldřich Lepil, Zdeněk Kupka

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na optiku. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia : optika

Oldřich Lepil, Zdeněk Kupka

Fyzika pro gymnázia : optika - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

06.07.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení fyzikálních jevů. Obsahuje několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným fyzikářům. Učebnice jinak není špatná.

29.06.2015 Dominika S.

Tato učebnice je super, pomohla pochopit základy optiky dokonce i mi, pro kterou byla fyzika na gymnáziu největší zlo. Nevím, jestli je vhodná i jako příprava na maturitu, ale pro někoho, kdo chce alespoň pochopit základy, vhodná je.

09.09.2014 kejtynaaaaa

Učebnice fyziky pro střední školy je skvělou pomůckou k přípravě na maturitní zkoušky. Tato učebnice je velice přehledná, myslím si, že se z ní studentům určit musí učit dobře. Pokud vás fyzika baví, tato učebnice je pro vás jako dělaná !

08.09.2014 Michala

Do této recenze se dá napsat úplně to stejné, co ke všem ostatním knihám z této řady "Fyzika pro gymnázia". Používají se na většině gymnázií a to už samo něco vypovídá o jejich kvalitě. Ze strany studenta můžu říct, že se mi z nich opravdu dobře učilo a látku jsem skoro vždy (když ne z výkladu) pochopila. Výhodou je také to, že tyto učebnice jsou celkem kompaktní a lehké. Doporučuji!

08.09.2014 Barbora_K

Učebnici fyziky jsou rozděleny do kapitol, záleží na vás a učiteli, v jakém ročníku bude vykládat jaké téma. Podle toho volit učebnice, ale pokud se rozhodnete maturovat nebo připravovat na přijímačky na VŠ, tak určitě pořídit, protože líp to do hlavy nacpat nejde. A optiky se všichni bojí. :-)

03.09.2014 Tereza

V 7. ročníků jsme v laboratorních pracích při teorii používaly "speciální knihy" a tuto jsme taky měli no a že by mne nějak ohromila,to určitě ne,ale pro základní představu je celkem dobrá.
Pro fyziky i nefyziky :D je super :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace