Fyzika pro gymnázia : mechanika - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia : mechanika

Milan Bednařík, Miroslava Široká, Emanuel Svoboda

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na mechaniku. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia : mechanika

Milan Bednařík, Miroslava Široká, Emanuel Svoboda

Fyzika pro gymnázia : mechanika - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

06.07.2019 michalhlavac

Tato učebnice obsahuje základní vysvětlení fyzikálních jevů. Obsahuje několik příkladů, které bývají často velmi složité. Kvůli tomu učebnici nedoporučuju méně zdatným fyzikářům. Učebnice jinak není špatná.

15.09.2014 Eliška

Tato učebnice je velmi dobrá právě pokud budete maturovat z fyziky. Je dobře členěna a je velmi srozumitelná. Každá kapitola obsahuje obrázky, které vám zpříjemňuji a názorně ukazují látku a celkově učení. Doporučuji.

08.09.2014 Barbora_K

Ideální učebnice pro studentíky. Dobře se z ní učí na testy, připravuje na zkoušení a v neposlední řadě připravuje k maturitě. Je obohacena grafy, obrázky, náčrtky, takže pochopení látky přichází jednodušeji a rychle. Neznám jinou učebnici, kterou bych na fyziku doporučila.

08.09.2014 Michala

Tato učebnice se používá na většině gymnázií a to už samo něco vypovídá o její kvalitě. Ze strany studenta můžu říct, že se mi z ní opravdu dobře učilo a látku jsem skoro vždy (když ne z výkladu) pochopila. Výhodou je také to, že je učebnice celkem kompaktní a lehká. Doporučuji!

04.09.2014 kejtynaaaaa

Z učebnice se dobře studovalo. Ideální k přípravě na maturitu. Ve škole jsme měli tyhle vydání a byla jsem s nimi naprosto spokojená, Doporučuji studentům, kteří maturují z fyziky. Fyzika nebyla mojí světlou stránkou, ale zkoušku jsem úspěšně dokončila


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace