Fyzika pro gymnázia: Mechanika - Náhled učebnice

Fyzika pro gymnázia: Mechanika

Milan Bednařík, Miroslava Široká, Emanuel Svoboda

Učebnice z populární série Fyzika pro gymnázia zaměřená na mechaniku. Knihu lze použít i na středních odborných školách.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika pro gymnázia: Mechanika

Milan Bednařík, Miroslava Široká, Emanuel Svoboda

Fyzika pro gymnázia: Mechanika - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2014 Eliška

Tato učebnice je velmi dobrá právě pokud budete maturovat z fyziky. Je dobře členěna a je velmi srozumitelná. Každá kapitola obsahuje obrázky, které vám zpříjemňuji a názorně ukazují látku a celkově učení. Doporučuji.

08.09.2014 Barbora_K

Ideální učebnice pro studentíky. Dobře se z ní učí na testy, připravuje na zkoušení a v neposlední řadě připravuje k maturitě. Je obohacena grafy, obrázky, náčrtky, takže pochopení látky přichází jednodušeji a rychle. Neznám jinou učebnici, kterou bych na fyziku doporučila.

08.09.2014 Michala

Tato učebnice se používá na většině gymnázií a to už samo něco vypovídá o její kvalitě. Ze strany studenta můžu říct, že se mi z ní opravdu dobře učilo a látku jsem skoro vždy (když ne z výkladu) pochopila. Výhodou je také to, že je učebnice celkem kompaktní a lehká. Doporučuji!

04.09.2014 kejtynaaaaa

Z učebnice se dobře studovalo. Ideální k přípravě na maturitu. Ve škole jsme měli tyhle vydání a byla jsem s nimi naprosto spokojená, Doporučuji studentům, kteří maturují z fyziky. Fyzika nebyla mojí světlou stránkou, ale zkoušku jsem úspěšně dokončila


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace