Čítanka III. k Literatuře v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Čítanka III. k Literatuře v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Studenti středních škol pozor! Ve III. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce získáte pečlivě vybrané ukázky textů řazených v chronologickém sledu od přelomu 19. a 20. století, přes meziválečné období až po polovinu 20. století. Tato kniha je vhodná doplňková učebnice pro všechny studenty SŠ, doporučujeme ji také pro přípravu k maturitní zkoušce.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Čítanka III. k Literatuře v kostce pro střední školy

Marie Sochrová

Čítanka III. k Literatuře v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.09.2014 kejtynaaaaa

Studenti středních škol pozor! Získejte pečlivě vybrané ukázky textů, společně s metodickými úkoly pro práci s nimi ve III. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ.

08.09.2014 Barbora_K

U nás ji na gymplu nevyžadovali, ale doma jsem ji měla. Hodí se pro ukázky z nejznámějších děl pro čtenářský deník. Fajn věc, pokud vás četba baví a takhle vám přiblíží alespoň část díla. Opět fajn k maturitě pro dobrý přehled o stylu díla, rozhodně zaválíte. :-)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace