Matematika : příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy - Náhled učebnice

Matematika : příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy

Jindra Petáková

Učebnice matematiky obsahující více než 4000 úloh k absolvování maturitní a přijímací zkoušky na VŠ.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika : příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy

Jindra Petáková

Matematika : příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

22.10.2016 Tereza Kasalová

Tato učebnice je dobře strukturovaná, příklady mají úroveň. Využívám ji hlavně k přípravě na testy, na procvičování. Někteří učitelé mají příklady v oblibě a hojně je využívají v testech, takže tahle učebnice se vždycky hodí :) Je v ní mnoho příkladů, lze snadno vyhledat výsledky. Ze zkušenosti známých je vhodná pro přípravu na maturitu.

13.09.2016 Miroslava

Asi jedna z nejlepších učebnic na matematiku, která Vás připraví na maturitu, popřípadě pak na přijímačky na VŠ. V učebnici jsou podle mého názoru všechny druhy náročnosti příkladů. Opravdu je to skvělá učebnice. Podle mého názoru by ji měli používat všichni studenti, kteří chtějí maturovat z matematiky.

13.09.2016 Kristýna Kothánková

Výborná učebnice na přípravu k maturitě i na přijímačky na vysokou školu. Také je velmi užitečným pomocníkem při středoškolských studiích. Obsahuje úlohy jednoduché, ale i poměrně záludné. Ke všem úlohám je klíč, což velice oceňuji. Doporučuji ;)

13.09.2016 Luci Dostálová

Tato učebnice mi usnadnila studium matematiky na gymnáziu. Je v ní spousta příkladů k procvičení daného tématu. Najdete zde snad úplně všechny typy ůloh, které se na gymplu v matematice probírají. A pokud máte v plánu studovat matematiku na vysoké škole, tak počítání příkladů z Petakové je nejlepší příprava !

28.07.2015 Dominika S.

Nepostradatelná kniha k přípravě na maturitu, ale také k přípravě do hodin. Na gymnáziu mi hodně pomohla, zvláště proto, že mi matematika zrovna moc nešla, ale tahle kniha mě naučila aspoň to nejdůležitější.

08.09.2014 Barbora_K

Výborné příklady s klíčem. Obsahuje všechny kapitoly matematiky, formát knihy - pevné desky, takže se nezničí a drží otevřená. Nejsem matematik první třídy, ale tohle se opravdu spočítat dalo a obrovská výhoda je řešení na konci knihy.

08.09.2014 jury.hylak

Matematika - příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy ... vhodná učebnice pro přípravu k maturitním zkouškám. U všech příkladů naleznete vzadu klíč ( vysledek) podle kterého si výpočet mužete zkontrolovat.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice matematiky je idealní knihou k přípravě studentů k maturitním zkouškám. Dovede studenta plně připravit. Vzadu v učebnici najdete klíč k danným úlohám. Doporučuji všem. Já osobně jsem matematiku neovládala, ale díky propočítávání příkladů z této učebnice jsem úspěšně složila maturitní zkoušky, doporučuji !

03.09.2014 TeSs

Velmi dobrá učebnice od skvělé autorky. Učebnice je vhodná při přípravě na maturitu, procvičení studia a především k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje velké množství příkladů rozdělených do jednotlivých kapitol. Doporučuji :)

18.10.2013 Marcela Kantorová

Je to výborná sbírka příkladů. Najdete tam úlohy stupňované od nejjednodušších k nejtěžším. Kdyby dávala větší prostor lineárním rovnicím, soustavám lineárních rovnic a kvadratickým rovnicím, byla by to ideální sbírka příkladů nahrazující všechny středoškolské učebnice matematiky.

06.10.2013 Jaryna

Skvělá učebnice na přípravu na maturitu, přijímačky na VŠ apod. Samotné mi hodně posloužila, obsahuje vše potřebné, hodně příkladů všech typů (nic vás už potom v daném tématu nepřekvapí) , řešení, vše je přehledné... Zkrátka doporučuje 9 z 10ti maturantů =)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace