Sprechen Sie Deutsch? - Náhled učebnice

Sprechen Sie Deutsch?

Doris Dusilová

Učebnice Sprechen Sie Deutsch? procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislovní zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí. První díl je určen úplným začátečníkům. Obsah učiva a jeho uspořádání umožňují dosažení úrovně A2 podle Společného evropského referenčního rámce. Součástí učebnic je: pracovní sešit s klíčem, mapová příloha, přehled probrané gramatiky, slovník. Učebnicový komplet Sprechen Sie Deutsch? se skládá z: učebnice, kazety, kniha pro učitele. První díl je doplněn metodickou příručkou a multimediálním programem na CD-ROM. Učebnice byla schválena MšMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět německý jazyk.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sprechen Sie Deutsch?

Doris Dusilová

Sprechen Sie Deutsch? - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

08.09.2014 Barbora_K

Formát A4 a tloušťka snad 3 cm. Je to ohromná bichle plná německé gramatiky a slovíček. Za mě teda ne, hrůza, s ní mě němčina opravdu nebavila! Pokud mohu doporučit, tak odkazuji na učebnici Direkt, která přinesla mnohem víc ovoce, než Sprechen Sie Deutsch. A taky ta grafika, je celkem stará a nezajímavá.

04.12.2013 BlasK_cz

Velice těžká učebnice s analytickým přístupem. Vhodné spíš pro povahy s pevnou vůlí. Pro mně je důležité to, že učebnice má velice kvalitní gramatiku, je tam opravdu vše a přehledně. Také je tam moc cvičení + pracovní sešit, takže si gramatiku slušně procvičíte. Strašné, ošklivé ilustrace. Obecně, pokud se chcete učit Němčinu pro gramatickou přesnost a komplexně, doporučuji. Pokud Vám jde o spíše populární metodu, domluvit se a neřešit gramatiku, sáhněte po něčem jiném.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace