Literatura pro 2. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

Literatura pro 2. ročník středních škol (učebnice)

Taťána Polášková, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková, Vlasta Tobolíková

Učebnice je zpracována podle RVP pro střední odborné vzdělávání (ve vzdělávací oblasti Estetické vzdělávání) a podle RVP pro gymnaziální vzdělávání (ve vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace).

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 2. ročník středních škol (učebnice)

Taťána Polášková, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková, Vlasta Tobolíková

Literatura pro 2. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.08.2015 Dominika S.

Skvělá učebnice pro ty, kteří si neradi dělají vlastní zápisky. V této knize totiž všechno důležité najdete - informace o období, autorovi, a jeho nejdůležitějších dílech. Je doplněná o nejrůznější zajímavosti a obrázky.

08.09.2014 Barbora_K

Jsem z gymplu, všichni učitelé po těchto vydání jdou. Mně nepřijde nijak extra dobře řazená, je to velmi STRUČNÉ a upřímně jsem se z ní nikdy neučila, stačily mi výpisky - i k maturitě. Ale na druhou stranu je moderně a docela hezky graficky udělaná, je obohacená o spoustu obrázků, portrétů, titulů, apod. Třeba komiksy docela pobaví :-)) Doporučuju - protože doporučují učitelé.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Opravdu skvělá učebnice českého jazyka. Je skvěle zpracovaná, dokáže studenta zaujmout, v učebnici najdete spoustu zajímavostí. I v této učebnici se nachází vtipné komiksy k určitým autorum, jako v předchozím vydaní. Doporučuji !


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace