Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia : posloupnosti a řady - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia : posloupnosti a řady

Oldřich Odvárko

Sbírka obsahuje soubor úloh k procvičování a opakování učiva. Vhodně doplňuje monotematickou učebnici matematiky pro gymnázia Posloupnosti a řady, mohou ji však využít žáci všech středních škol.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia : posloupnosti a řady

Oldřich Odvárko

Sbírka úloh z matematiky pro gymnázia : posloupnosti a řady - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Tato sbírka patří ke stejnojmenné učebnici. Sbírka je takovým opakováním. Doporučuji si tyto příklady projít, propočítat či nastudovat. Kniha je perfektne zpracovana. Posloupnosti a řady se mohou objevit i v maturite

09.09.2014 Michala

Posloupnosti a řady také nepatří mezi oblíbená témata na gymnáziích či středních školách. proto autoři udělali moc dobře, že stejnojmennou učebnici obohatili o tuto sbírku úloh. Člověk si snadno a dobře procvičí tuto problematiku a příklady nemusí složitě hledat v nějakých obsáhlých sbírkách.

08.09.2014 Barbora_K

Monotématická učebnice - sbírka úloh, posloupnosti a řady. Hodně příkladů, léty osvědčená učebnice na gymnáziích na hodiny matematiky i semináře matematiky. Učitelé je často vyžadují a pokud se chcete připravovat na maturitu, přijímačky na VŠ nebo se jen zlepšovat v matice, určitě doporučuji.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Tato sbírka úloh z matematiky je výborný pomocník pro počítání příkladů. Jak jinak se matematiku naučit, než věčným počítáním. Příklady jsou řazeny od lehkých až po složitější. Úlohy jsou různého typu.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace