New Headway : Intermediate Student's Book - Náhled učebnice

New Headway : Intermediate Student's Book

John Soars, Liz Soars

Učebnice angličtiny pro úroveň Intermediate.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New Headway : Intermediate Student's Book

John Soars, Liz Soars

New Headway : Intermediate Student's Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

08.10.2014 sarkoc

Velmi známá a zejména na středních školách hojně rozšířená učebnice ze sady Headway. Používala jsem ji v jazykovém kurzu na všech úrovních AJ a ani tato nezklamala. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně uspořádány, nabízejí gramatickou část, cvičení na zopakování daného jevu, obrázky pro doplnění. Vhodná i pro samouky.

09.09.2014 kejtynaaaaa

New Headway je učebnice anglického jazyka. Je zde vše vysvětleno všemi různými formami jak obrázkově tak písemně. Učebnice je ideální pro střední školy. Veškerá látka je srozumitelná a student ji snadno pochopí.

06.09.2014 Matěj Křížek

Opravdu skvělá, mám jí a je super :) 100% 100% vysvětlení a je prostě dokonalá co více si přát, naučíte se z ní krásně anglicky : ):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace