Chemie pro čtyřletá gymnázia (1. díl) - Náhled učebnice

Chemie pro čtyřletá gymnázia (1. díl)

Aleš Mareček, Jaroslav Honza

Obsahuje poznatky o stavbě atomu, radioaktivitě, chemických vazbách, kinetice chemických reakcí a chemické termodynamice, acidobazických reakcích a hydrolýze solí. Velká pozornost je věnována názvosloví anorganických sloučenin, úpravám chemických rovnic a chemickým výpočtům.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Chemie pro čtyřletá gymnázia (1. díl)

Aleš Mareček, Jaroslav Honza

Chemie pro čtyřletá gymnázia (1. díl) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.10.2014 sarkoc

Velmi kvalitně zpracovaná řada středoškolské chemie. Autoři dokázali logicky a srozumitelně popsat problematiku u tak málo oblíbeného předmětu, jakým chemie je. Kniha je vhodně členěna na kapitoly, jež jsou doplněny příklady k procvičení.

26.09.2014 Barbora_K

Postupně na sebe navazující díly. První díl začíná s úvodem do chemie, takže obecná, s jejimi základy budete lehce proplouvat dalšími obory chemie a kousky fyzikální. Určitě se hodí jako příručka do prvního ročníku.

08.09.2014 Michala

Tato učebnice je podle mě kvalitním materiálem pro první ročníky čtyřletých gymnázií nebo středních škol. Výhodou je, že obsahuje docela velké množství různých příkladů a úloh, což značně pomáhá ve studiu. Látka je podána jasným způsobem, takže není problém pochopit i složitější problematiku. Učebnice je rozdělena do tří částí (obecná chemie, chemie nepřechodných prvků a názvosloví anorg. sloučenin), takže orientace v ní je velice snadná. Určitě doporučuji!

14.09.2013 TeSs

Kvalitně udělaná učebnice, která se dá sehnat za slušné peníze. Je psaná srozumitelně, dělala jsem si podle ní maturitní otázky, moc mi pomohla :) Vřele doporučuji těm, kteří se chtějí o chemii dozvědět něco víc zajímavou formou. Autoři moc dobře ví, co dělají,klobouk dolů :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace