Obecná biologie pro gymnázia (3. vydání) - Náhled učebnice

Obecná biologie pro gymnázia (3. vydání)

Václav Kubišta

Jde o úvodní text pro středoškolskou biologii. Učivo je zde koncipováno s důrazem na vztahy a souvislosti. Text je rozdělen na tři tematické celky - Život a jeho poznávání, Prokaryotní organismy, Eukariotní buňka.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Obecná biologie pro gymnázia (3. vydání)

Václav Kubišta

Obecná biologie pro gymnázia (3. vydání) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

17.09.2014 Barbora_K

Obecná biologie je v podstatě základ všech dalších oborů biologie. Co se týče na středních, tak je to samozřejmě genetika. Pro hlubší proniknutí do problému je určitě potřeba základ vědět. Takže se tu dozvíte základy buněčné biologie (trochu zasahuje i do chemie) a reakcí v organismech. Doporučuji tuhle nebo podobnou.

08.09.2014 Topinka

Opravdu hodně dobrá knížka. Je velice přehledně uspořádaná, kapitoly na sebe logicky navazují a když něco hledáte, ani pomalu nepotřebujete obsah. Spousta obrázků a tabulek určitě pomůže pochopit látku. Texty jsou srozumitelné, podle mě ani není nutné dělat z nich výpisky, lze se učit přímo z učebnice. Jedinou nevýhodu vidím v malé barevnosti, především u fotografií může snížit kvalitu.

08.09.2014 kejtynaaaaa

Tato učebnice je určena do více předmětů než je jen biologie, může se používat i v jiných odborných předmětech. Knihu doporučuje více než polovina studentů, kteří studují nebo studovali na odborných školách se zaměřením na BIO, EKL a BOT.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace