Fyzika : sbírka úloh pro střední školy - Náhled učebnice

Fyzika : sbírka úloh pro střední školy

Oldřich Lepil a kol.

Kniha obsahuje řadu úloh k procvičení středoškolské látky fyziky.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Fyzika : sbírka úloh pro střední školy

Oldřich Lepil a kol.

Fyzika : sbírka úloh pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

27.09.2014 Barbora_K

Knížka nabušená všemi možnými příklady, hodí se na vše možné - procvičování na hodinu, písemku, olympiády z fyziky a nebo příprava k přijímacím zkouškám z fyziky. Neztratí se, ale samozřejmě není vyžadována.

08.09.2014 Michala

Tato sbírka je podle mě nezbytnou knihou pro studium fyziky na gymnáziu. Obsahuje velké množství příkladů řešených i neřešených, díky kterým student lépe pochopí danou problematiku. Nehledě na to z ní profesoři rádi vybírají příklady ke zkoušení :)). Určitě doporučuji!

03.09.2014 TeSs

Učebnice, která je nápomocná studentům jak při studiu na střední škole, přípravě na maturitu tak i při přípravě na přijimací zkoušky. Obsahuje velké množství příkladů, některé z nich jsou názorně vyřešené. Student díky ní pochopí probíranou látku relativně snadno. Doporučuji.

03.09.2014 bilaluci

Kniha je naučná, vše je vysvětleno dostatečně s uvedenými příklady, nachází se zde i vyřešené příklady s dobře znázorněným postupem. Na vyřešení úloh v učebnici nebudete potřebovat důkladné znalosti diferenciálního (derivace) a integrálního (integrály) počtu. Učebnici doporučuji, je velice srozumitelná

03.09.2014 DANA

Skvělá sbírka! Na hodinách z ní počítáme a osvětlila mi na příkladech hodně z látky Fyziky. Mohu jenom doporučit a plánuji ji také využít při budoucí přípravě k přijímacím zkouškám na vysokou školu. TOP!


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace