Literatura pro 1. ročník středních škol (pracovní sešit) - Náhled učebnice

Literatura pro 1. ročník středních škol (pracovní sešit)

Renata Bláhová, Eva Chvalovská, Taťána Polášková, Pavel Slepička, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková

Pracovní sešit rozvíjí a procvičuje znalosti, které jsou po teoretické stránce obsaženy v učebnici. Stejně tak napomáhá rozvoji dovedností i klíčových kompetencí na pozadí probíraného učiva. Struktura pracovního sešitu kopíruje strukturu učebnice, čímž usnadňuje vlastní práci s touto částí sady. Navíc je na konci každého tematického celku zařazena opakovací kapitola, která prohloubí a otestuje znalosti a dovednosti studentů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 1. ročník středních škol (pracovní sešit)

Renata Bláhová, Eva Chvalovská, Taťána Polášková, Pavel Slepička, Kateřina Srnská, Alena Štěpánková

Literatura pro 1. ročník středních škol (pracovní sešit) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

07.09.2018 David Skládaný

Tahle kniha (pracovni sešit) je velmi užitečná a mám s ni zkušenosti a myslím si že na procvičení které je na střední škole důležité je výborná má přijatelnou cenu a rozhodně se vyplatí tenhle pracovní sešit zakoupit :D

28.07.2015 Dominika S.

Perfektní doplnění učebnice, ke které tento pracovní sešit patří. Obsahuje úryvky z knih, a k nim pak několik otázek, které se objevují u maturity (písemné i ústní). Takže jako příprava na maturitu se opravdu hodí. Naučí vás o úryvcích z knih opravdu přemýšlet a ne jen se nazpaměť učit obsahy,

08.09.2014 Barbora_K

Pracovní sešit dobře doplňuje učebnici. Obsahuje HLAVNĚ úryvky děl, které se pozděi hodí k maturitě - nová maturita na tom je postavená. Takže se dá docela rychle dostat do stylu knihy, probrat slovní zásobu, atd. Je tam taky spousta cvičení na pojmy. Doporučuji - u maturity se vám to všechno vrátí.

08.09.2014 kejtynaaaaa

Tento pracovní sešit je doplňujícím učivem pro stejnojmenou knihu / učebnici. Určitě doporučuji knihu zakoupit. Student v tomto pracovním sešitě nalezne ruzna cvičení, poslechy apod. Mě osoobně některá cvičení hodně bavili:)

04.09.2014 Lucc1

Pracovní sešit navazuje na poznatky získané z učebnice. Úkoly v pracovním sešitě jsou zaměřeny na život autora, jednotlivá díla a dále na práci s textem (výňatky z děl). Pracovní sešit se věnuje i propojení získaných poznatků vrámci historických období. Pracovní sešit může pomoci nečtenářům k pochopení hlavní myšlenky díla a tyto poznatky lépe zafixovat.

03.09.2014 TeSs

Pracovní sešit, který relativně jednoduchou a hravou formou připraví studenta na "těžkosti" českého jazyka na střední škole. Student v něm má vyjadřovat vlastní názor, zamýšlet se nad literárními díly ale i mluvnicí. Jednoznačně doporučuji :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace