Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ a pro studijní obory SOU (1. část) - Náhled učebnice

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ a pro studijní obory SOU (1. část)

František Jirásek

Teoretický přehled a vyřešené příklady v úvodu jsou určeny k zopakování potřebných základních pojmů a vztahů. Příklady a cvičení jsou řazeny podle stupně obtížnosti. Náročnější cvičení jsou označena hvězdičkou.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ a pro studijní obory SOU (1. část)

František Jirásek

Sbírka úloh z matematiky pro SOŠ a pro studijní obory SOU (1. část) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

27.06.2019 Jan N

Sbírka je výborná a přehledná. Obsah je rozsáhlý a jsou zde i ukázkové příklady s řešením. Vyskytují se ale chyby ve výsledcích. I přes to vám ale tuto sbírku mohu doporučit, zejména studentům 1. ročníků.

16.09.2014 jury.hylak

Tuhle učebnici jsme měli v prvním ročníku na střední škole. Byla to suprová sbírka v které mě opravdu bavilo počítat, občas se v knize našli i ulohy ale je to matematika, co jiného se dá u ní čekat. Jinak mohu doporučit, fakt skvela kniha

05.09.2014 kejtynaaaaa

Tato ucebnice je nejlepsi k nozkou pro studenta prvniho rocniku na stredni skole. Student v knize nalezne idealni priklady kter se postupne vyvyji v tezsi. Urcite vsem muzu tuto knihu jen doporucit!!!


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace