New English File Intermediate: Student's Book - Náhled učebnice

New English File Intermediate: Student's Book

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson

Česká verze učebnice angličtiny pro úroveň Intermediate.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New English File Intermediate: Student's Book

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson

New English File Intermediate: Student's Book - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

09.08.2015 Dominika S.

Opravdu skvělá učebnice angličtiny. Obsahuje spoustu zajímavých cvičení, díky kterým je procvičování gramatiky a slovíček dokonce i zábavné. Také k ní je CD, které usnadňuje procvičování obávaných poslechů, kterým se u maturity nevyhnete.

16.09.2014 jury.hylak

New english file je vylice skvělá a zajímavá učebnice angličtiny. Studenta střední školy určitě zaujme svým obsahem a cvičeními, které jsou doplněny obrázky. Studenta určitě bude bavit. Učebnice je doplnena slovníčkem

16.09.2014 lucka122

Trochu mě překvapilo, že obvykle je tato učebnice v osnovách středních škol, já se s ní však poprvé setkala až na škole vysoké. NEF není nijak náročná a je velmi přehledná. Součástí je i slovníček a CD.

09.09.2014 kejtynaaaaa

New englih file je velice skvělá a srozumitelná kniha anglického jazyka. Kniha je doplněna obrázky a různými úlohami ke studiu anglickeho jazyka. Existují již i novější vydání ale já upřednostnuji tuhle.

09.09.2014 Barbora_K

Učebnice dnes už levná, obsahuje CD, různé příručky... Podle mě motivační, hezká grafika. Vstřebatelná angličtina, cvičení jednoduchá na pochopení i vypracování a celkově dobře udělaná učebnice na střední školy a gymnázia. Doporučuji, i když už asi moc oblíbená není.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace