Zeměpis I. v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

Zeměpis I. v kostce pro střední školy

Karel Kašparovský

Přepracované a aktualizované vydání Zeměpisu v kostce přehledně shrnuje veškeré učivo probírané na středních školách. 1. díl obsahuje úvod do geografie, základní informace o Zemi, kartografii, fyzickou geografii a socioekonomickou geografii. Nejpopulárnější doplňková učebnice je nepostradatelnou pomůckou nejen k přípravě na maturitu, ale i během celého studia na střední škole.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Zeměpis I. v kostce pro střední školy

Karel Kašparovský

Zeměpis I. v kostce pro střední školy - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.08.2015 Dominika S.

Kniha je vhodná k opakování učiva, prohlubování znalostí z hodin nebo jako doplněk k zápiskům. Je velmi stručná, takže jako přípravu k maturitě bych ji nedoporučila. Dají se v ní však najít nejrůznější zajímavosti, s kterými u maturity určitě zabodujete.

30.09.2014 mesha

Všechny kostky jsou v podstatě stejné, stručným výtahem látky z dané oblasti.
Vhodná je pro opakování, přípravu k přijímacím zkouškám či maturitě. Je velmi pěkným souhrnem látky však někdy dost stručná.
Zpracováno systematicky a přehledně dobře se z ní učí.
Doporučuji jako pomocnou a opakující knihu k učebnici.

10.09.2014 kejtynaaaaa

Středoškoláci pozor! Přepracované a aktualizované vydání Zeměpisu v kostce přehledně shrnuje veškeré učivo probírané na středních školách. 1. díl obsahuje úvod do geografie, základní informace o Zem

08.09.2014 Barbora_K

Rozhodně super k maturitě ze zeměpisu. Vše shrnuté, popsané, super kapitolky apod. Nevidím snazší možnost než zkusit edici kostku nebo odmaturuj. Kvalitní příprava, dobře zpracováno a rozhodně se neztratí i během studia na doplnění výpisků.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace