New English File: Pre-Intermediate (Student's Book) - Náhled učebnice

New English File: Pre-Intermediate (Student's Book)

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson

Čtyřdílný kurz pro středoškoláky a dospělé studenty. Humor, zábava, motivace studentů. Důraz na komunikativní schopnosti studentů a jejich jazykovou vybavenost nutnou pro běžnou praxi, obzvláště pak při různých společenských a pracovních příležitostech. Word bank – obrázkový slovník 500 slov seřazených do tématických celků na konci učebnice. Travel with English – základní fráze nutné pro cestování. Dokonalá metodická příručka má v každém díle přes 60 stran kopírovatelných doplňkových aktivit (60–120 hodin).

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

New English File: Pre-Intermediate (Student's Book)

Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Paul Seligson

New English File: Pre-Intermediate (Student's Book) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

02.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

08.09.2014 jury.hylak

New English File Pre-In. SB+slovníček .... velice skvělá učebnice anglického jazyka, která je doplněna i o slovníček.... Tuto učebnici mohu všem studentum jen a jen doporučit, je to opravdu super kniha.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace