Vocabulary Practice - Náhled učebnice

Vocabulary Practice

Juraj Belán

Publikace: Vocabulary Practice - Belán Juraj. cvičebnice anglické slovní zásoby rozdělena podle témat nové maturity z anglického jazyka každé téma obsahuje konverzační i písemné úkoly zaměřené na procvičování a rozšiřování potřebné slovní zásoby cvičení se zaměřují na používání slovní zásoby v celých slovních spojeních nebo ve větách mnohé úkoly se řeší ve více krocích – od utvoření slova, přes jeho správné přiřazení až po jeho užití úkoly jsou navíc poutavě ztvárněny a doplněny fotografiemi, obrázky, grafy, křížovkami je doplněna klíčem se správnými řešeními úloh je vhodná zejm. pro práci ve skupině v hodinách angličtiny na SŠ a JŠ, ale také pro samostatnou přípravu k maturitě nebo na státní a mezinárodní zkoušky je určená pro mírně až středně pokročilé (náročnost B1) Publikace: Vocabulary Practice - Belán Juraj.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Vocabulary Practice

Juraj Belán

Vocabulary Practice - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Vyhovuje nové státní maturitě, takže jsem pořizovala. Odpovídá požadavkům gymplu, takže i pro školní maturitu se hodila a myslím, že v mé "education" knihovně má své místo. Doporučuji lidem, co se chtějí zlepšovat.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace