Odmaturuj! z biologie - Náhled učebnice

Odmaturuj! z biologie

M. Benešová, H. Hamplová, K. Knotová, P. Lefnerová, E. Pfeiferová, I. Sáčková, H. Satrapová

Učebnice obsahující kompletní přehled středoškolské látky z biologie. Kniha je vhodná především k přípravě na maturitu.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Odmaturuj! z biologie

M. Benešová, H. Hamplová, K. Knotová, P. Lefnerová, E. Pfeiferová, I. Sáčková, H. Satrapová

Odmaturuj! z biologie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.07.2015 Dominika S.

Stručný přehled toho nejdůležitějšího ze středoškolských hodin biologie. K maturitě je to asi málo, ale jako příprava na testy bohatě stačí. Kniha je doplněna o zajímavosti a obrázky. Těm, kteří maturují, bych doporučila podrobnější učebnici.

18.07.2015 Adéla

I když jsem maturovala z biologie, učebnice je pouze pro hrubý přehled. Většinou jsem si informace musela dohledávat, ale pro ty, kteří chtějí vědět z biologie hrubý základ bohatě stačí. Jinak v učebnici jsou dobré obrázky a grafy a vše je pěkně vysvětlené a přehledné. Za mě doporučuju :-)

08.09.2014 Barbora_K

Hodila se k matuře! Jsem z gymplu a půjčovali jsme si ji maturitní ročník mezi sebou. Pěkně se z toho učilo, ale byl potřeba už nějaký základ, aby se tomu rozumělo. Ostatně to platí asi pro všechny učebnice "Odmaturuj". Pro přípravu na přijímačky nedoporučuju.

06.09.2014 kejtynaaaaa

Učebníce je určena hlavně pro střední odborné školy se zaměřením na biologii a ekologii a ochranu prostředí. Je velice dobré si jí pročíst je zde vše kvalitně zpracované a vysvětlené, ale určitě bych jí ale nedoporučovala k maturitě jsou zde hlavně základy učiva ne podrobné učivo, které se bude hodit k maturitě.

04.09.2014 Kristýna

Pro ty, kdo se rozhodli nematurovat z biologie je tato publikace dostačující. Pro ty, kdo maturovat chtějí, bohužel ne. I přesto je ale hojně využívaná. Text v knize je srozumitelný a stejně jako všechny učebnice z edice Odmaturuj z... i tato je graficky příjemně rozvržená. Každá stránka má vlastní okraj, za nímž jsou napsané různé zajímavosti nebo odkazy na bližší informace. Tato učebnice se nepronese a má lepené stránky, tudíž pozor na salátové vydání.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace