BuKredity - získej od Burzy učebnic víc!

BuKredity jsou platidlo na Burze učebnic.

Za BuKredity můžeš získat spoustu vylepšení, která Ti pomohou lépe prodat Tvé učebnice. Například zvýraznění inzerátu, možnost propagace všech Tvých inzerátů, vložení vlastních fotografií k inzerátu a další.

Vyber si, co Tě zajímá:

Co si můžu za BuKredity pořídit? Jak můžu BuKredity získat?

Propagaci všech inzerátů >>

Nabízíš na prodej spoustu učebnic a chceš zvýšit šanci, že si jich někdo všimne? Je to jednoduché, stačí v nastavení na Tvé stránce Moje učebnice aktivovat možnost Propagace mých inzerátů.

Tím se zařídí, že se Tvé inzeráty budou zobrazovat v reklamním boxu na začátku výsledků vyhledávání. Tvůj inzerát se zde zobrazí vždy, pokud učebnice, kterou prodáváš, bude odpovídat vyhledávanému textu. Tvé inzeráty se tím zviditelní u případných zájemců, kteří se navíc prokliknou přímo na Tvůj inzerát, aniž by předtím museli vybírat mezi ostatními nabídkami stejné učebnice.

A kolik propagace stojí? Aktivace Tě bude stát 20 BuKreditů, a poté zaplatíš 1 BuKredit za každý proklik na Tvůj inzerát z reklamního boxu. BuKredit zaplatíš pouze za proklik na Tvůj inzerát, zobrazení inzerátu v boxu je zdarma. Propagace bude fungovat neomezeně dlouho, dokud na svém účtě budeš mít nějaké BuKredity, a bude vždy propagovat všechny Tvé inzeráty, bez ohledu na to, kolik jich máš. Na nízký stav Tvého BuKreditového účtu Tě upozorníme e-mailem. Pozor: pokud aktivaci propagace vypneš, opětovná aktivace Tě bude stát opět 20 BuKreditů.

Zvýraznění inzerátu >>

Za BuKredity si můžeš koupit zvýraznění inzerátu. Zvýraznění stojí 10 BuKreditů za den.

Zvýrazněný inzerát se zobrazuje:

  1. na titulní stránce Burzy učebnic nad výpisem nejnovějších inzerátů,
  2. na stránce s výpisem nejnovějších inzerátů úplně na začátku,
  3. na ostatních stránkách Burzy učebnic v pravém sloupci nad výpisem nejnovějších inzerátů,

Inzerát je zvýrazněný přesně tolik dní, kolik si zakoupíš. Pokud se v průběhu zvýraznění inzerát automaticky skryje (po 30 dnech od zveřejnění), čas zvýraznění běží dál. Když v takovém případě inzerát znovu zviditelníš, bude dál zvýrazněný až dokud nebude celá doba zvýraznění vyčerpaná.

Pokud si svůj inzerát zvýrazní více uživatelů najednou, budou inzeráty vypsány v pořadí, v jakém byly na Burzu učebnic vloženy, nejnovější nahoře.

Vlastní fotografie u inzerátu >>

Chceš ostatním ukázat, jak právě ta Tvoje učebnice vypadá? Díky BuKreditům máš možnost ke svému inzerátu přidat fotografie. Stačí Ti na to pouze 1 BuKredit, tolik přesně stojí nahrání jedné fotografie.

Fotografie můžeš ke svým inzerátům nahrát po přihlášení ke Tvému účtu na stránce Moje učebnice, u každého inzerátu najdeš odkaz přidat vlastní fotografie. Nemusíš se bát, že přijdeš o své BuKredity, když omylem nahraješ špatný soubor, nebo uděláš chybu v popisku. Pokud nahranou fotografii do 15 minut zase smažeš, vrátíme Ti BuKredit zase zpátky na účet.

Na fotografiích nesmí být věci, které s prodávanou učebnicí nesouvisejí, zejména pak věci vulgární, urážlivé nebo nezákonné.

Převodem na účet>>

BuKredity můžeš získat převodem peněz na náš bankovní účet. BuKredity Ti připíšeme, jakmile se platba na našem účtu objeví, což je typicky následující pracovní den. O připsání BuKreditů Ti pošleme e-mail.

Za své peníze dostaneš 100 BuKreditů za každých 50 Kč, které na účet pošleš. Za 50 Kč tedy dostaneš 100 BuKreditů, za 100 Kč dostaneš 200 BuKreditů a tak dále.

Peníze posílej na účet

2600851406 / 2010 (Fio Banka)

Variabilní symbol pro svou platbu najdeš na své stránce Moje BuKredity po přihlášení, do zprávy pro příjemce napiš "bukredity".

Vytvořením odkazu >>

BuKredity můžeš získat jako odměnu za vyrobení odkazu na Burzu učebnic. Odkazem se rozumí hypertextový odkaz, který dáš na svůj web, blog, profil na Facebooku a podobně. Na většině míst, jako jsou diskuzní fóra, Facebook, Twitter a další, je vkládání odkazu velice jednoduché - stačí ho tam zkopírovat.

Můžeš vyrobit jakýkoliv odkaz na jakoukoliv stránku Burzy učebnic. Jediná věc, kterou takový odkaz musí mít, abychom poznali, že je od Tebe, je parametr "UID". Po přihlášení najdeš své "UID" i příklady odkazů s Tvým "UID" na stránce Moje BuKredity.

A kolik za to dostaneš BuKreditů?

BuKredity dostaneš za to, když na Tvůj odkaz někdo klikne a něco na Burze učebnic pak udělá. Tady je seznam věcí, které odměňujeme BuKredity:

Registrace uživatele:10 BuKreditů
Vložení inzerátu:2 BuKredity za každý inzerát
Odpověď na inzerát:10 BuKreditů
Odpověď uživateli:10 BuKreditů

BuKredity se Ti nepřipočítají, pokud na svůj odkaz klikneš a budeš přitom na Burze učebnic přihlášený svým účtem, a to za žádnou z uvedených akcí. Odkaz Ti také nepřinese žádné BuKredity, pokud ho do prohlížeče napíšeš ručně, nebo pokud si ho například uložíš do záložek. Funguje jen v případě, že je na něj kliknuto z nějaké další stránky. BuKredity se Ti také nepřičtou, pokud uživatel napíše Tobě. Odměnou Ti místo BuKreditů bude prodaná knížka.

Pozor! Nesnaž se nás podvést a klikat na svůj odkaz jen pro legraci, odpovídat uživatelům nesmysly nebo vkládat nesmyslné či duplicitní inzeráty. Když to zjistíme, tak Ti takto získané BuKredity z účtu sebereme.

Vyvěšením letáku >>

Za vyvěšení letáčku ve vlastní škole dostaneš 200 BuKreditů. Letáček si doma vytiskni a vyvěs ho na nástěnku (nástěnky) ve škole (družině, kolejích, internátu, menze), a fotku letáčku vlož jako příspěvek na náš Facebook,

Letáček můžeš vyvěsit i jinam, pokud myslíš, že tam bude užitečný, BuKredity dostaneš za každý z nich. Prosíme, nevyvěšuj letáčky na místa, kde to není dovoleno. Děkujeme.

BuKredity Ti připíšeme na účet nejpozději následující pracovní den.

Leták můžeš stáhnout zde (PDF, 66 kB)

Napsáním recenze učebnice >>

Dostaneš 20 BuKreditů za to, že k některé z učebnic na Burze napíšeš recenzi. Pro vložení recenze přejdi na stránku učebnice (ze stránky inzerátu se na ní dostaneš tlačítkem "Zobrazit další nabídky") a pokud jsi na Burze učebnic přihlášený, můžeš recenzi přidat tlačítkem v pravém sloupci.

Pozor! Nepiš do recenzí nesmysly jen kvůli BuKreditům. Recenze si čteme a Tvé BuKredity Ti v takovém případě sebereme.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace