Maturita v pohodě anglický jazyk - Náhled učebnice

Maturita v pohodě anglický jazyk

RNDr.Jindra Bízová, Mgr.Renata Bočková, Mgr.Jolana Čechová.....

Cílem cvičebnice je důkladně připravit žáky na maturitu z anglického jazyka. S autory jsme vytvořili komplexní studijní materiály pro každou z částí maturitní zkoušky: didaktický test, písemnou práci a ústní zkoušku.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Maturita v pohodě anglický jazyk

RNDr.Jindra Bízová, Mgr.Renata Bočková, Mgr.Jolana Čechová.....

Maturita v pohodě anglický jazyk - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

14.04.2021 Mates

Skvělá učebnice na přípravu k maturitní zkoušce. Učebnice obsahuje nejen popis zadávání a kritéria hodnocení, ale také rady a tipy k dosažení co nejlepších výsledků. Učebnice je rozdělená do několika částí (tj. didaktické testy, písemné práce, ústní maturita, gramatika, slovník), kde se věnuje dané problematice. Obsahuje vypracované vzorové práce, podrobné informace k testům, přehled základních gramatických věcí, které je potřeba znát. Dále zde nalezneme užitečné fráze, které jsou zaměřeny na vybrané ´TOPIC´ a s tím související popis obrázků. Výsledky a poslechové nahrávky jsou přístupné na internetu (odkaz v učebnici). Nahrávky jsou srozumitelné a dobře se poslouchají.
Celkově jsem s učebnicí spokojen a s klidem mohu říct, že to byla opravdu Maturita v pohodě.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace