Čeština pro 8. ročník - učebnice A - Náhled učebnice

Čeština pro 8. ročník - učebnice A

Havlová

Dvoudílná učebnice se silným akcentem na mezipředmětové vztahy.Přínosem pro učitele českého jazyka je především to, že při tvorbě vzdělávacího programu konkrétní školy má v učebnicích nabídku rozmanitých témat z různých oblastí. Náměty kapitol v učebnici jsou čerpány ze sféry kultury, techniky, zájmové činnosti, historie i soužití s jinými národy. Jednotlivé kapitoly jsou stavěny tak, aby dané téma bylo zpracováno z různých úhlů pohledu, aby teoretické poučení nevyznívalo jako samoúčelnost. Obsahově plně respektuje Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání. Důraz je kladen na mezilidskou komunikaci, její kultivování a prostředky, kterých je vhodné v daných situacích užívat. V učebnici je nejen celá kapitola věnovaná humoru, ale vtip prolíná celým textem. Odlehčuje ho a provokuje žáky k zamyšlení nad jazykovou komikou. Pojetí učebnice je zcela moderní. Těžištěm není pouze suma vědomostí o mateřském jazyce. Cílem je využití jazykových prostředků v kultivované komunikaci. Učebnice vede žáky k logické argumentaci, práci s prameny a odbornou literaturou nejen lingvistickou. Učitelé českého jazyka jistě ocení, že texty obou dílů obsahují množství cvičení, námětů k hrám i diskusím.

Omlouváme se, ale u této učebnice v tuto chvíli nemáme žádné veřejné nabídky.

Pokud se na Burze učebnic zaregistruješ, můžeš si tuto učebnici přidat do sledování. V takovém případě Ti pošleme e-mail, jakmile se tu nějaká nová nabídka této učebnice objeví.

Čeština pro 8. ročník - učebnice A

Havlová

Čeština pro 8. ročník - učebnice A - Náhled učebnice

 

Recenze


Zatím učebnici nikdo nerecenzoval.

Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace