Přehledná německá gramatika - Náhled učebnice

Přehledná německá gramatika

Mgr. Michaela Voltrová

Ucelený přehled nejdůležitějších oblastí německé gramatiky určený nejširšímu okruhu zájemců, zejména studentům středních škol, žákům druhého stupně základních škol, studentům v jazykových školách, podnikových kurzech atd. Nyní ve 2. aktualizovaném vydání. Jasné, výstižné a přehledné vysvětlení všech důležitých oblastí gramatiky s důrazem na jevy pro české studenty obtížné. Podrobný výklad důležitých gramatických jevů, rozsáhlý přehled nepravidelných sloves, výklad každého gramatického jevu je dokumentován několika příklady užití ve větách doprovázených českými překlady. Používá moderní slovní zásobu a zachycuje aktuální stav jazyka, pojednání o výslovnosti a regionálních rozdílech, desítky ilustrací pro vizualizaci gramatických jevů, podrobný, přehledně členěný rejstřík.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Přehledná německá gramatika

Mgr. Michaela Voltrová

Přehledná německá gramatika - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čiselnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace