Sociologie - Náhled učebnice

Sociologie

Anthony Giddens

Publikace: Sociologie - Giddens Anthony. Kniha významného britského sociologa a ideového otce tzv. třetí cesty - mezi klasickou levicí a neoliberalismem, Anthonyho Giddense je již řadu let nejuznávanější učebnici ve svém oboru. Jedná se o elementární učební text, ve kterém autor definuje klíčová témata a termíny oboru sociologie, jež zpracovává s vysokou odbornou erudicí, přitom však a nanejvýš čtivě a srozumitelně. Vydání vychází z posledního, podstatně přepracovaného a rozšířeného anglického vydání z roku 2008. Publikace: Sociologie - Giddens Anthony.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sociologie

Anthony Giddens

Sociologie - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

21.02.2014 Marcela Kantorová

Jednoduše napsané dílko nepostradající jistou vnitřní hloubku. Nicméně pro osoby , které se sociologii a humanitním vědám věnují na hlubší než laické úrovni bude ta spousta stránek připadat zbytečná. Baumanova nebo Kellerova učebnice se sice nevyznačuje popularně naučným přístupem ale to více je jejich učebnice hodnotnější. Giddense doporučuji pouze jako slušně napsaný úvod do sociologie pro začínající studenty/laiky.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace