Odborné kreslení, pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Náhled učebnice

Odborné kreslení, pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních

Vladimír Cibulka

Publikace: Odborné kreslení 1.,2. roč. SPŠ stavební - Cibulka Vladimír. V učebnici je zpracována široká problematikakreslících a stavebních technik.Přináší informace o kreslícíchpapírech a pomůckách, lineární kresbě,písmu, plošných obrazcích a členěníplochy, základech grafických a štětcovýchtechnik, lineární kreslířské perspektivě,základech kreslení podle skutečnosti a podle modelů,způsobech prostorového zobrazování a podobně.Závěr knihy je věnován souborným cvičením.Oproti předchozímu vydání je učebniceaktualizována a doplněna zejména opočítačové kreslení, vojenskou perspektivuinteriérů, perspektivu a axonometrii v počítačovégrafice a reliéf. Publikace: Odborné kreslení 1.,2. roč. SPŠ stavební - Cibulka Vladimír.

Omlouváme se, ale u této učebnice v tuto chvíli nemáme žádné veřejné nabídky.

Pokud se na Burze učebnic zaregistruješ, můžeš si tuto učebnici přidat do sledování. V takovém případě Ti pošleme e-mail, jakmile se tu nějaká nová nabídka této učebnice objeví.

Odborné kreslení, pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních

Vladimír Cibulka

Odborné kreslení, pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Náhled učebnice

 

Recenze


Zatím učebnici nikdo nerecenzoval.

Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace