Literatura pro 2. ročník středních škol (zkrácená verze) - Náhled učebnice

Literatura pro 2. ročník středních škol (zkrácená verze)

Taťána Polášková

Zkrácená verze učebnice Literatura pro 2. ročník středních škol vychází z původní učebnice, lépe však reflektuje hodinovou dotaci (66, resp. 99 hodin ročně) předmětu český jazyk zejména na středních odborných školách.

Učebnice je zpracována podle RVP pro střední odborné vzdělávání (ve vzdělávací oblasti Estetické vzdělávání) a podle RVP pro gymnaziální vzdělávání (ve vzdělávací oblasti Jazyk a jazyková komunikace).

S ohledem na rozsah, který lépe odpovídá výuce na středních odborných školách, se zkrácená verze učebnice více hodí právě pro střední odborné školy. Pro výuku na gymnáziích doporučujeme původní (nezkrácenou) verzi učebnice.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 2. ročník středních škol (zkrácená verze)

Taťána Polášková

Literatura pro 2. ročník středních škol (zkrácená verze) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Skvělý komplet, učebnice a pracovní sešit spolu ladí a doplňují se. Zkrácená verze stačí, ale i tak doporučuji plnou verzi, je více obsáhlá oproti této a i tak plná verze neobsahuje vše. Je hezky graficky udělaná, což je pro mladé studenty dnes už kritérium. Doporučuji.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace