Matematika: Příprava na státní maturitu - Náhled učebnice

Matematika: Příprava na státní maturitu

Eva Řídká, Dana Blahunková, Petr Chára

Publikace: Příprava na státní maturitu – Matematika - kolektiv autorů. Připravte se spolehlivě a efektivně na státní maturitu! V publikaci najdete: - kompletní přehled středoškolské matematiky - vzorové úlohy s řešeními - testové otázky k prověření znalostí - taktické rady, jak se připravit, abyste u zkoušky obstáli Publikace: Příprava na státní maturitu – Matematika - kolektiv autorů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Matematika: Příprava na státní maturitu

Eva Řídká, Dana Blahunková, Petr Chára

Matematika: Příprava na státní maturitu - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2016 Markéta Macháčková

Učebnice je moc pěkná. Je v ní obsáhlá celá středoškolská látka + základy na vysokou, jako jsou limity, derivace, integrály. Takže ji hned po matuře určitě nevyhodíte. Je velmi přehledná, obsahuje vždy vzorové řešení příkladu a pak příklady s výsledky. Jinak v ní najdete i názorné obrázky (grafy..).
Je uspořádaná na kapitoly podle látky z maturitního testu, takže se nestane, že by jste na něco zapomněli a nebo můžete vyhledat jen konkrétní okruh, který vám třeba nejde - tak jsem to dělala já. Kapitola je vždy uvedena příkladem, kde se ukazuje aplikace řešené látky a její využití mimo matematiku (pokud existuje :-)).


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace