Organická chemie I - Náhled učebnice

Organická chemie I

Jiří Svoboda

Předložená skripta Organická chemie I jsou doporučeným učebním textem stejnojmenného předmětu 1. ročníku pro všechny bakalářské studijní programy VŠCHT v Praze. Jejich cílem je poskytnout elementární vysokoškolské vzdělání v oblasti organické chemie. V rámci koncepce struktura - reaktivita je moderním způsobem v dvanácti kapitolách systematicky probírána struktura a reaktivita alkanů, alkenů, alkynů a jejich monofunkčních derivátů: halogenderivátů, alkoholů a fenolů, karbonylových sloučenin a karboxylových kyselin, jejich funkčních derivátů a základních dusíkatých organických sloučenin. Na tento kurs navazuje volitelný předmět Organická chemie II ve 2. ročníku bakalářských studijních programů, který rozšiřuje a prohlubuje znalosti základů organické chemie.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Organická chemie I

Jiří Svoboda

Organická chemie I - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.09.2014 sarkoc

Tato skripta Organické chemie od pana prof. Svobody z VŠCHT jsou vhodná zejména pro studenty začátečníky nebo pro shrnutí učiva před státnicemi. Autor s kolegy nezabíhá do velkých podrobností, ale udává přehled nejdůležitějších chemických reakcí a pochodů s názornými příklady. Skripta jsou primárně určena pro studenty VŠCHT, ale věřím, že i ostatním mohou být při studiu hodně nápomocna.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace