Raduga po-novomu 4 (učebnice) - Náhled učebnice

Raduga po-novomu 4 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Ve 4. díle je pět tematických celků a rozpracovaná témata ekologie, cestování, ubytování a stravování.

Třetí tematický celek prohlubuje znalosti o Moskvě. Slovní zásoba zahrnuje frekventovaná slova a fráze k tematickým okruhům, komunikativním situacím a řečovým intencím, synonymické, antonymické a slovotvorné vztahy mezi slovy, volná a ustálená slovní spojení.

Slovní zásoba je rozdělena na slovní zásobu povinnou a nepovinnou (rozšiřující). Mluvnické učivo je zaměřeno na časové údaje a číselné výrazy, je doplňován systém časování a skloňování; dále je zahrnut rozkazovací a podmiňovací způsob a podmínková souvětí.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Raduga po-novomu 4 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Raduga po-novomu 4 (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Tato učebnice Raduga 4 je především zaměřena na těchto 5 témat ekologie, cestování, ubytování , stravování a znalosti o Moskvě. Student si zde vše perfektně procvičí, je zde spousty článků na čtení.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Vlastnila jsem všechny 3 předchozí vydaní téhle učebnice. Byla jsem s ní opravdu nadmíru spokojená. Perfektně mě naučila danou látku. Musím doporučit všem ruštinářům ! Nejlepší je si ke každé učebnici zakoupit i pracovní sešit.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace