5 až 9: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám - Náhled učebnice

5 až 9: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám

Emilie Prokešová, Jaroslav Krčmář

Publikace: 5 až 9 Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám - Prokešová Emílie;Krčmář Jaroslav. Ve sbírce jsou v samostatných oddílech soustředěny vybrané vzorové zkoušky z let 1992-2002 pro žáky 5., 7. a 9. tříd základních škol spolu se správnými výsledky a u složitějších úloh i s náznaky řešení. Vzorové přijímací zkoušky doplňují cvičné testy pro jednotlivé ročníky a testy společnosti SCIO z r. 2002, které využívá celá řada středních škol. Publikace: 5 až 9 Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám - Prokešová Emílie;Krčmář Jaroslav.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

5 až 9: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám

Emilie Prokešová, Jaroslav Krčmář

5 až 9: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

11.09.2014 Barbora_K

Jedna z nejlepších příprav k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia. Najdete tu desítky otázek na procvičení matiky, všechny možné kapitoly, které by měly být za základní školou probrané. Nelze než doporučit jako výborná příprava. Pomáhala jsem s ní připravovat bratrance na gymplu a zadařilo se.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace