Makroregiony světa, regionální geografie pro gymnázia - Náhled učebnice

Makroregiony světa, regionální geografie pro gymnázia

Jiří Anděl, Ivan Bičík, Tomáš Havlíček

Anotace: První svazek nové řady učebnic geografie pro gymnázia. Obsah učebnice je aktualizován o vývojové aspekty ve vztahu ke globálním problémům lidstva, k udržitelnosti života, ke geopolitickým problémům makroregionů v jejich jádrových i periferních oblastech. Zahrnuje regionální geografii všech světadílů včetně regionální geografie České republiky. Jedná se o nejmodernější titul k regionální geografii světadílu a oceánů.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Makroregiony světa, regionální geografie pro gymnázia

Jiří Anděl, Ivan Bičík, Tomáš Havlíček

Makroregiony světa, regionální geografie pro gymnázia - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

05.09.2015 Christie

Moderní pojetí výuky zeměpisu. Problematika z oblastí jako je zemědělství, historie, obyvatelstvo, globální problémy lidstva atd. Učebnice již nerozděluje svět na světadíly, či státy, ale zaobírá se tzv. makroregiony světa, jinými slovy spojuje státy do oblastí se společnými znaky tak, aby student pochopil postavení konkrétního státu v jeho makroregionu.

08.09.2014 Barbora_K

Učila jsem se v podstatě pouze z této knížky. Náš pan profesor ji vyžadoval a pak nám dával chytáky z této učebnice do testu. Myslím, že pro někoho, kdo chce studovat zeměpisné obory - GIS, cestovní ruch, cokoli, HODÍ SE VELMI.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace