Raduga po-novomu 1 (pracovní sešit) - Náhled učebnice

Raduga po-novomu 1 (pracovní sešit)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Publikace: Raduga po-novomu 1 - pracovní sešit - neuveden. Pracovní sešit Raduga po-novomu 1 je určen k výuce ruštiny na středních školách a také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Publikace: Raduga po-novomu 1 - pracovní sešit - neuveden.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Raduga po-novomu 1 (pracovní sešit)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Raduga po-novomu 1 (pracovní sešit) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

16.09.2014 jury.hylak

Toto je pracovní sešit pro začátečníky, k tomu to prac.sešitu patří stejnojmenné učebnice. Začátečník se v sešitě naučí psát ruské pismenka. Potom se už ulohy stupnují a jsou čímdál tím obtínější. Je to skvělá věc.

07.09.2014 Eva

Pro začátečníky určitě skvělý pracovní sešit. Na začátku se naučíte psát písmena v azbuce, následně se naučíte používat přízvuk v různých slovech. Dále se vyskytují různá cvičení, která navazují na učivo v učebnici. Nachází se zde i slovíčka, která byla v lekcích použita a různé tabulky se skloňováním a časováním.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Pracovní sešit je opravdu skvělým doplňkem učebnice Raduga 1. Začátečník se zde naučí psát ruská písmenka apod. Je to výborná učební pomůcka. Doporučuji si sešit k učebnici zakoupit. Díky ní jsem se naučila základy ruského jazyka.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace