Sprechen Sie Deutsch? 3 - Náhled učebnice

Sprechen Sie Deutsch? 3

Doris Dusilová, Vladimíra Kolocová, Lucie Pittnerová, Ralf Goedert, Mark Schneider, Lenka Vachalovská, Thomas Haupenthal

Publikace: Sprechen Sie Deutsch - 3 kniha pro studenty - Dusilová Doris. Spojuje výhody tradičních a moderních učebnic. Nabízí přehledný výklad gramatiky, širokou škálu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis a slovní zásobu, náměty k mluvenému a psanému projevu. Obsahuje rovněž pracovní sešit, mapy, slovníky a přehled gramatiky. Učebnicový soubor Sprechen Sie Deutsch? se skládá z vlastní žákovské učebnice, audio CD nebo kazet a knihy pro učitele. Učebnice byla schválena MŠMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět německý jazyk. Obsah učiva a jeho uspořádání, metody a formy práce ve 3. díle umožňují dosažení referenční úrovně B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Publikace: Sprechen Sie Deutsch - 3 kniha pro studenty - Dusilová Doris.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Sprechen Sie Deutsch? 3

Doris Dusilová, Vladimíra Kolocová, Lucie Pittnerová, Ralf Goedert, Mark Schneider, Lenka Vachalovská, Thomas Haupenthal

Sprechen Sie Deutsch? 3 - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

18.07.2015 Adéla

Všechny tyto učebnice ať už první nebo druhý díl jsou moc příjemné. Velice jsem se toho díky nim naučila, i když přiznávám, že na tom měla zásluhu i má učitelka němčiny. Ale jinak je moc fajn a nahrávky jsou srozumitelné a učebnice je přehledná a rozdělená na učebnici a pracovní sešit. Díky těmto učebnicím jsem odmaturovala z němčiny za jedna a jsem za to moc ráda.

30.09.2014 mesha

Nejpoužívanější učebnice němčiny vůbec, velice oblíbená u učitelů, ale již méně u studentů. Obrazně řečeno není to zrovna učebnice, která by byla zrovna peckou, ale pro účel naučit se základ němčiny je spolehlivá. Ve 3.díle je v podstatě shrnutí 1. a 2. dílu.
Najdete v ní mnoho cvičení a textů, které jsou podpořeny i nahrávkami, nevím však zda je pro studenty snadno stravitelná?

12.09.2014 kejtynaaaaa

Procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislelnou zásobu. Díky učebnici se studenti dozví o historii a reáliích německy mluvících zemí.

09.09.2014 Barbora_K

Třetí díl často používaných učebnic Sprechen Sie Deutsch ani nepotřebují recenze. Jsou už hodně profláklé a učitelé němčiny po nich jdou. Opakuje se tu systém učiva z jedničky a dvojky, takže hromada gramatiky a slovní zásoby... Nevim, ve mně lásku k němčině neprobudila.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace