Raduga 3 (učebnice) - Náhled učebnice

Raduga 3 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Ve 3. dílu učebnice (úroveň A2-1. část) je učivo rozvrženo do 5 tématických celků, rozvíjejí se všechny čtyři receptivní i produktivní řečové dovednosti. Řečové situace: setkání, informace o událostech (prázdniny, volný čas), informace o změnách, popis zevnějšku a charakteristika osoby;dotazy na konání různých akcí; vyjádření názoru; životní styl; počasí; turistika atd. Gramatika je zaměřena na skloňování přídavných jmen, řadových číslovek , vyjádření datamu; zájmena ???/??, ?????, ??????, ??????; slovesa ??????, ?????, ???, ?????????, ???????, ?????.Vyjádření možnosti, nutnosti, vzájemnosti, podobnosti;předložka ???.  

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Raduga 3 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Raduga 3 (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.07.2015 Dominika S.

Skvělá učebnice. Líbí se mi, že neobsahuje pouze nudnou teorii, ale zaměřuje se na různé situace v reálném životě a připravuje tak studenty na to, aby se v zahraničí dokázali domluvit. Také v ní jsou zajímavá a zábavná cvičení.

16.09.2014 jury.hylak

Tato učebnice je zaměřená spíše na různé komunikace jako je třeba setkání s někým, nebo různé objednávky v hotelu nebo v restauraci. Gramatika je zaměřena na skloňování přídavných jmen, řadových číslovek , vyjádření datamu a zájmena. Skloňují se zde i slovesa.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Výbornná učebnice ruského jazyka. V knize je všechno pěkne, zřetelne popsané, texty jsou doplněny obrázky. Na začátku každé kapitoly naleznete nejméne 3 odstavce textu v ruském jazyce, který by jste si meli dokázat přeložit. Výborné - doporučuji !


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace