Raduga 2 (učebnice) - Náhled učebnice

Raduga 2 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Ruština pro ZŠ - ruština pro SŠ - výuka druhého cizího jazyka Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého ci

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Raduga 2 (učebnice)

Stanislav Jelínek, Ljubov Fjodorovna Alexejeva, Radka Hříbková, Hana Žofková

Raduga 2 (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

28.07.2015 Dominika S.

Skvělá učebnice. Líbí se mi, že neobsahuje pouze nudnou teorii, ale zaměřuje se na různé situace v reálném životě a připravuje tak studenty na to, aby se v zahraničí dokázali domluvit. Také v ní jsou zajímavá a zábavná cvičení.

16.09.2014 jury.hylak

Raduga učebnice ruštiny má celkem 5 vydání, ke každé knize je i pracovní sešit, který učebnici doplnuje, učebnice Raduga 2 už je pro trošku pokročile. Student ma zde hodně textu ke čtení a ruzné ukoly. Skvělé vydání!

04.09.2014 kejtynaaaaa

Je to pokračování na předchozí díl Raduga 1. Je to určeno pro mírně pokročilé. Z učebnice se velmi dobře učí. Máte zde spousty psaného textu, který se musíte naučit číst. Učebnici opět doporučuji všem rusky-učící se studentum.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace