Maturita Solutions: Elementary Workbook - Náhled učebnice

Maturita Solutions: Elementary Workbook

Tim Falla, Paul A. Davies

Publikace: Maturita Solutions Elementary Workbook (CZEch Edition) - Falla Tim. Zcela nový pětidílný kurz určený pro studenty českých středních škol, kteří se připravují na NOVOU MATURITU z anglického jazyka. Přehledná, jednoduchá stavba lekce: jedna stránka = jedna 45minutová hodina probírá a procvičuje maturitní témata - GET READY FOR MATURITA. Připravuje na všechny části a na obě úrovně NOVÉ MATURITY. V metodické příručce je mnoho kopírovatelných doplňkových materiálů a nápadů pro mixed-ability classes Publikace: Maturita Solutions Elementary Workbook (CZEch Edition) - Falla Tim.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Maturita Solutions: Elementary Workbook

Tim Falla, Paul A. Davies

Maturita Solutions: Elementary Workbook - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.09.2019 michalhlavac

Skvělá učebnice, doporučuji ji jak pro zdatné tak i méně zdatné angličtináře. Látka je skvěle dopodrobna vysvětlena v několika lekcích, které se vzájemně doplňují. Je vhodná jak k běžné výuce v hodině, tak i na doma pro samouky.

15.09.2014 Barbora_K

Nejjednodušší obtížnost. Myslím, že celkem sedí volba jazykových prostředků na úroveň, kterou chtějí naučit. Najdete tu hromadu článků, které pojednávají o celém světě a různých oborech, dále pak širokou slovní zásobu a pěknou grafiku.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace