Mluvnice - komunikace a sloh - Náhled učebnice

Mluvnice - komunikace a sloh

Bezpalcová, Málková, Martinec, Ježková, Pašková, Vaňková, Zimová

Cvičebnice českého jazyka pro střední školu je další částí učebnicového kompletu pro výuku českého jazyka na střední škole.

Je určena hlavně pro přípravu k maturitní zkoušce z českého jazyka. Obsahuje tradiční i netradiční úkoly z jednotlivých jazykových rovin, ale také úkoly testové a textové formulované podobně jako v didaktickém maturitním testu. Její součástí je také podrobný přehled základních slohových útvarů s návodem na jejich tvorbu: popis, vypravování, životopis, úvaha.

Cvičebnici je vhodné používat v kombinaci s učebnicemi Český jazyk pro střední školu Mluvnice a Komunikace a sloh, ale je samozřejmě možno s ní pracovat i samostatně.

V závěru cvičebnice je uvedeno řešení vybraných úkolů.

Formát A4 - 96 stran

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Mluvnice - komunikace a sloh

Bezpalcová, Málková, Martinec, Ježková, Pašková, Vaňková, Zimová

Mluvnice - komunikace a sloh - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

09.09.2014 Barbora_K

Nová a zajímavá učebnice - cvičebnice. Nejvíc ji využijete - asi jako všechny- před maturitou, hlavně na didaktický test. To chce projít fakt všechno a dělat testy pořád dokola, dokola, dokola. Takže, existujou lepší učebnice - a novější, ale tahle je celkem fajn.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace