Literatura pro 4. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

Literatura pro 4. ročník středních škol (učebnice)

L. Andree a kol.

Učebnicová sada Literatura pro 4. ročník středních škol navazuje svou koncepcí i strukturou na předcházející díly a uzavírá celou sadu. Studentky a studenty seznamuje s vývojem české i světové literatury v druhé polovině 20. století a na počátku 21. století. Důsledně se zaměřuje na propojení literatury s moderními dějinami, které vývoj literatury předurčovaly.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Literatura pro 4. ročník středních škol (učebnice)

L. Andree a kol.

Literatura pro 4. ročník středních škol (učebnice) - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

08.09.2014 Barbora_K

Jako první 3 vydání mě nenadchla, ale učitelé na gymplu je vyžadovali. Podle mě velmi stručné a trochu nezáživné biografie, neobsahovala zmínku o undergroundu v Česku, což mě celkem zklamalo. Každopádně je krásně graficky řešena, je zde mnoho portrétů, titulů a taky vtipné komiksy.

04.09.2014 kejtynaaaaa

Vlastnila jsem všechny předchozí 3 vydání. S touto knihou jsem opravdu nad míru spokojená. Velice poučná a čtivá učebnice se spousty zábavnými zajímavostmi. Vřele doporučuji všem studentům střední školy.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace