Občanský a společenskovědní základ - přehled středoškolského učiva - Náhled učebnice

Občanský a společenskovědní základ - přehled středoškolského učiva

Klára Bartoníčková

Občanský a společenskovědědní základ - přehled středoškolského učiva

Zvláště studenti středních škol, kteří se svědomitě připravují k maturitním zkouškám, ocení tuto publikaci k předmětu Občanský a společenskovědní základ. Učebnice je zpracována jako ucelený přehled středoškolského učiva.

Dílo z pera kolektivu zkušených středoškolských a vysokoškolských učitelů přehlednou formou přibližuje základní témata a otázky z oblasti:

- psychologie,
- sociologie,
- politologie,
- práva,
- ekonomie,
- europolitiky,
- filosofie a
- etiky.

Svým obsahem odpovídá Katalogu požadavků maturitních zkoušek Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR je ho základní i vyšší úrovni obtížnosti.
Jsme si však jisti, že sada těchto odborných materiálů osloví také čerstvé posluchače vysokých a vyšších odborných škol.

Omlouváme se, ale u této učebnice v tuto chvíli nemáme žádné veřejné nabídky.

Pokud se na Burze učebnic zaregistruješ, můžeš si tuto učebnici přidat do sledování. V takovém případě Ti pošleme e-mail, jakmile se tu nějaká nová nabídka této učebnice objeví.

Občanský a společenskovědní základ - přehled středoškolského učiva

Klára Bartoníčková

Občanský a společenskovědní základ - přehled středoškolského učiva - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

15.10.2014 sarkoc

Předměty společensko-vědního základu jsou při přípravě na maturitu velice často podceňovány s tím, že jsou snadné a že „tohle přece umím“. Tahle učebnice je vhodným zdrojem pro ty, kdo nechtějí tento předmět úplně podcenit, ale zase se nechtějí „biflovat“ definice zpaměti. Shrnuje základní poznatky z několika oblastí (psychologie, politologie,…), přehledně a srozumitelně zpracována.


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace