Školní atlas světa - Náhled učebnice

Školní atlas světa

kolektiv autorů

Moderně zpracovaná tématická část obsahuje přehledné tématické mapy celého světa s neobvykle podrobnými geografickými tabulkami. Tématické mapy jednotlivých kontinentů se podrobněji věnují podnebí, hospodářství, hustotě obyvatelstva a cestovnímu ruchu. Nechybí zde rovněž aktuální přehled států se státními vlajkami a tabulky největších vrcholů, ostrovů, vodních toků, jezer a městských aglomerací. Atlas určený především žákům druhého stupně základních škol a gymnázií pro výuku zeměpisu má doložku MŠMT ČR.

Vyber si ze seznamu všech nabídek této učebnice:

Školní atlas světa

kolektiv autorů

Školní atlas světa - Náhled učebnice

 

Recenze

Ukázat/Skrýt

10.09.2014 Barbora_K

Mapy jsou super. Vyšlo jich několik dílů, obsahuje celé i půlené mapy světa a zemí. Jsou zde také mapy s vlastnostmi - barevně označené podle kritérií - obyvatelstvo, migrace, natalita. Náš pán profesor z ní často čerpal informace a požadoval to i po nás do testů. Doporučuji.

05.09.2014 kejtynaaaaa

Nejlepsi atlas sveta, ktery by jste si meli koupit. Naleznete v nem snad uplne vsechno. Na zacatku najdete neco o vesmiru a dale pokracuji mapy ruznych casti plus hospodarske mapy apod. Opravdu vyborny - doporučuji ! :)


Pro přidání recenze se prosím přihlaš.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Facebook | Textbook icons created by Freepik - Flaticon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace